RESMi BAYi NO: AAR190615TUM

ASTROPAY SATIN AL
Astropay Kodu

BY IN Astropay, astropay alış veriş, astropay bayi, Astropay satın al, . . . On 04-04-2017

Astropay Nasıl Kullanılır
Online alışverişin sanal ödeme yöntemi olan astropay kart giderek hızlanan bir ödeme yöntemidir.
Astropay genel olarak eğlence sitelerinde kullanılan bir sanal kod sistemidir.
Astropay Almak
Astropay sanal dünyanın en çok tercih edilen yöntemleri arasında gelmektedir. Site üzerinden yapılan işlemlerde canlı destekten yardım alınabilmektedir.
Astropay kodu 16 haneli pin kodu, 4 haneli cvv kodu ve tarihten ibarettir. Sitenin ilgili kısmına kodu, cv yi ve tarihi girdikten sonra gerekli miktarı yazıp onaylamanız yeterlidir. Ödeme anlık olarak hesabınıza geçecektir.
Site de ki hesabınıza yükleme yaptığınız miktar 1 dolar 1 astro olarak yansır yani kaç usd yüklediyseniz o kadar hesabınıza geçecektir. Güncel kur site tarafından belirlenen kurdur.
1 Dolara belli bir komisyon tutarı eklenerek 1 astro olarak satışı yapılır. Miktarı artıkça komisyon tutarı azalmaktadır.
Site üzerinden astropay çekimi de yapılmaktadır. Bu işlemin adı da astropay bozumu denmektedir. Sitemiz üzerinden astropay bozumu da yapılmaktadır.
Yine aynı şekilde belli bir komisyon tutarı karşılığında astropay bozumu yapılmaktadır.
Anlık olarak hesabınıza gönderimi yapılmaktadır.

SHARE THIS ON:

11 ay ago / No Comments

4

NIS

No

Comments

tumkartlar

Etiketler:, , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , ,

WRITE A COMMENT