RESMi BAYi NO: AAR190615TUM

ASTROPAY SATIN AL
Astropay Kullanılan Siteler

BY IN Astropay, astropay alış veriş, astropay bayi, Astropay Türkiye, . . . On 21-11-2017

 

Astropay satın alarak alışverişlerinizi extra güvenli hale getirebilir, firmaların düzenlediği indirim kampanyalarına katılabilirsiniz.

Astropaykart, internet sitelerinde kullanbileceğiniz 16 haneli numarası olan sanal karttır.

Bu sayede kişisel bilgilerinizi vermeden dilediğiniz gibi alışveriş yapmış olursunuz. Astropayın kullanıldığı yerlerden çok kullanılmadığı yerlerden bahsetmek gerekir çünkü hemen hemen her yerde astropaykart ile istediğiniz gibi alış veriş yapabilirsiniz.

Bu denli kullanılan kart, son dönemlerde facebook gibi internet devleri tarafından da kullanılmaya başlanmıştır.

Skype, Metin2 oyunu, legend online oyunu, neteller, riot zone, zopim, allods online, silkroad, cherrt credits, farmville ve daha bir çok alış veriş sitesinde anında kullanabilirsiniz,
Astropay günümüz gelişen internet alışverişlerinde hızla kullanılmaya başlayan bir online ödeme yöntemidir. Hızlı ve güvenli olması sebebi ile tercihi hızla yayılmaktadır. Astropay kcard sistematiksel olarak üretilen  16 haneli,  cvv  ve tarih şeklinde  dolar versiyonlu sunulan  bir ödeme yöntemidir.
Sürekli araştırma yaparak  piyasaya yön veren bir site olduğumuzdan en ucuz astropay fiyatlarlarla sizlere hizmet vermeye devam ediyoruz.    

 

Astropay portföy yönetimi, online para transfer işlemlerinin gerçekleştirilme şekilleri, Astropay hesaplarında bulunan döviz cinsinin tl ye çevrilme işlemleri ve Astropay bozdurma gibi tüm kavramları da kılavuz içerisinde bulabilirsiniz.

 

 


SHARE THIS ON:

3 ay ago / No Comments

21

KAS

No

Comments

parawuz

Etiketler:, , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , ,

WRITE A COMMENT