RESMi BAYi NO: AAR190615TUM

ASTROPAY SATIN AL
Astropaycard Nedir Ne İşe Yarar

BY IN Astropay, astropay alış veriş, astropay bayi, Astropay satın al, . . . On 21-11-2017

Astropaycard Nedir

Astropay Card sanal alışveriş dünyasının yükselen ödeme değerlerinin başını çekmektedir. Astropay card ülkemizde yaklaşık 2 yıldır kullanılmaktadır. Kartın 16 haneli bir numarası ile birlikte 4 haneli bir cvv kodu ve tarihi bulunmaktadır. Astropaycard’ın birçok avantajı bulunması sebebi ile kullanıcıların vazgeçilmez bir ödeme kanalı olması dikkat çekmektedir. Astropay kartın kullanımı çok basit olmakla birlikte çok hızlı ve güvenilir bir ödeme yöntemidir.

 

Astropay Nasıl İşler

Astropay dolar fiyatlamasından satışı yapılır, 5 ile başlayıp 1000 usd şeklinde çeşitli parçalar halinde satılır. 1 astropay 1 dolar olarak nitelendirilir. Astropay kartın satış miktarı dolar üzerine belli bir kar payı konularak satılır. Alışveriş yapılan sitenin ilgili ödeme kanallarından astropay ile öde kısmına gelip kartın kod, cvv ve tarih kısımları doldurularak onaylaması itibari ile anında ödeme gerçekleşir.

Astropay Güvenilir midir ?

Astropay card elbette güvenilirdir, ancak sitenizin güvenilir olması lazım. Astropaycard card temini konusunda dikkatli olmak lazımdır. Sanal alemde birçok art niyetli site bulunmaktadır. O yüzden reklamlı sitelerden fiyatları normalin altında olan sitelerden alış veriş yapmamak gerekir. En uygun ve ucuz astropay sitesi olarak tumpay.com’u tavsiye etmekteyiz. Sitenin resmi yabancı kaynaklı resmi satış izinleri bulunmakta olup güvenilir astropay cardiçin uygun bir sitedir.


SHARE THIS ON:

3 ay ago / No Comments

21

KAS

No

Comments

parawuz

Etiketler:, , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , ,

WRITE A COMMENT