Sıkca Sorulan Sorular...

AKLINIZA TAKILANI ARAYIN

SIKCA SORULAN SORULAR
Astropay kişisel ve banka bilgilerini kullanmaya ihtiyaç olmadan internet üzerinden hızlı ve güvenli ödeme yapmaya olanak sağlayan uluslararası bir pre-paid (ön ödemeli) SANAL karttır. Satın aldığınızda, satın aldığınız AstroPay kart daki bakiyesi kadar size verilen AstroPay kart numarasını kullanabilirsiniz.
Türkiye'deki çoğu bankalarla online olarak çalışıyoruz. Size en uygun banka hesap numaramıza yapacağınız havale 1-2 dk. içerisinde sistemimize düşer ve Canlı Chat personelimiz size Astropay kodlarınızı isteğiniz doğrultusunda SMS, e-Posta veya direkt Canlı Chatten gönderir.
Astropay anonim bir ön ödemeli SANAL karttır. Astropay ile ödeme yaparken kimlik veya kredi kartı (banka) bilgileri vermeniz gerekmez.
Evet Astropay kodlarınızı ANINDA kullanabilirsiniz. Belirli bir aktivasyon süreci yoktur.
Hayır. Astropay Card sadece para yatırmaya yaramaktadır. Her hangibir bankamatikten Astropay ile para çekmek mümkün değildir.
Hayır, size verilen kodlar bilinen kredi kartı numarası son kullanma tarihi ve cvv den oluşur. Bu kodları size veren personellerimiz dahi görememektedir. Bu kodlar sizin için üretilir ve üretildikten sonra anında aktif hale gelir. Yani o numaraları gördükten sonra iade etseniz de teknik olarak kullanmanız mümkün.
İnternet üzerindeki bir çok online mağaza ve online hizmet sunan siteler Astropay SANAL KART ile ödeme kabul etmektedir.
Astropay SANAL KART 10$, 15$, 20$, 25$, 50$, 75$, 100$ şeklinde satın alabilirsiniz.
Hayır. Astropay dolar olarak almanıza rağmen, TL veya Euro cinsindende ödeme yapabilirsiniz. Bilinen Kredi Kartı gibi o anki güncel kur farkından çevrim yapılır.
Astropay ilk önce latin amerika da kurulduğu ve latin amerika ülkelerinde çok sıklıkla kullanıldığı için para birimi euro değil dolardır.
Hayır. Elinizdeki Astropay SANAL KARTI'ın içindeki bakiye bitene kadar aynı veya farklı sitelerde parça parça kullanabilirsiniz. Size verilen kodlar kredi kartı numarasından farkı yok. Nasıl ki kredi kartındaki limiti tek seferde harcamak zorunda değilseniz, AstroPay'de aynı şekilde işler
Evet. Astropay Card internet üzerinden genel olarak ödeme yapmaya yarayan uluslararası bir ön ödemeli sanal karttır. Bir çok farklı sektörde kullanılmaktadır.
Hayır. Astropay Card'ı içindeki bakiye bitene kadar kullanabilirsiniz. Bakiyesi bittikten sonra para yükleme işlemi yapamazsınız. Yeni bir AstropayCard almanız gerekmektedir.

CEVABINI BULAMADINIZ MI?

BİZE SORUN