RESMi BAYi NO: AAR190615TUM

ASTROPAY SATIN AL
TumCash Bozum

BY IN Astropay, astropay alış veriş, astropay bayi, tumcash On 30-01-2018

TumCash Kart Bozum

Kazanmak her oyuncunun dilediği ve bu yönde kazancını en az kayıpla cebine koymasını göz önüne alarak sizlere yeni bir hizmetle karşılıyoruz.  Sitemiz olarak TumCash kartlarınızın bozumu gerçekleştirmeye başladık.  Karlılığınıza zarar vermeden minimum kayıpla hızlı bir şekilde ödeme yaparak size zaman kazandıracak bu hizmetimiz ile 24 saat sizlere cevap verebilmekteyiz.

 TumCash Kartlarınızın Bozum İşlemi Nasıl Gerçekleşir

 TumCash kod bozumu sayesinde sitenizden çekmiş olduğunuz TumCash kart kodlarınızı 7/24 sitemiz www.tumkartlar.com dan nakite çevirebilirsiniz. Minimum tutar 50 tl TumCash kart olmak üzere üst sınır yoktur. En fazla 5 dk sürecek olan bu işlem siteden ödeme beklemenizden çok daha kısa sürede gerçekleşir.

TumCash Bozum İşlem Süresi

Uzun süredir astropay satış ve bozum işlemi yapan sitemiz, TumCash kart satış hizmetinin yanına TumCash kart bozum hizmeti de eklemiştir. Bozum işlemi gerçekleştirmek için, sitenizden almış olduğunuz kart numarası ve pin kodunu görevli personelimize canlı destekten ileterek bozum yapmak istediğiniz canlı destek personelimize iletmenizle birlikte işlemi başlamış olur. Gerekli kontroller yapıldıktan sonra hangi bankaya ödeme almak istediğinizi belirterek ödeme yaklaşık 5 dk içersinde gerçekleşir.

SHARE THIS ON:

4 hafta ago / No Comments

30

OCA

No

Comments

parawuz

Etiketler:, , ,

WRITE A COMMENT